Červen ve třídě ZŠS III.

ČERVEN byl bohatý na různé akce. Měli jsme dva třídní projekty – Mezinárodní den dětí a Den otců. Ve dvou projektech jsme na školním hřišti poznávali různá zvířátka. Byli jsme si zajezdit na kolech a koloběžkách na dopravním hřišti na Dukle. Zhlédli jsme divadelní představeni Písnička pro draka. Proběhl projektový den k PT MKV. Na hřišti jsme se zapojili do pohybových činností při sportovním dopoledni. A také jsme si mohli vyzkoušet hasičské dovednosti a prohlédnout si hasičskou techniku ve dvou dopoledních věnovaných OČMU. Všechny akce byly zajímavé a moc se nám líbily.

Žáci ZŠS III. a Mgr. Alena Hořínková